| Designed  by JP  © Copyright 2022  Eureka s.c.. Wszystkie Prawa Zastrzeżone |

Zadzwoń: +48 533 485 991  lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

Instagram
Youtube
Facebook

Zapisy przyjmujemy telefonicznie

poniedziałek-piątek w godzinach 8:00-16:00

logo gabinet masażu i relaksu
  1. pl
  2. en

Elektrostymulacja

To zabieg którego celem jest pobudzenie mięśni oraz nerwów. Wykorzystywany jest w terapiach leczniczych oraz w celu wymodelowania sylwetki i ujędrnienia ciała.

Przeprowadza się go za pomocą specjalnego aparatu. Elektrody mocowane są na ciele pacjenta w miejscach wnikania nerwów do mięśnia. Prąd, który ma niską częstotliwość wywołuje skurcz mięśnia jaki pojawia się przy ćwiczeniach fizycznych.

Metoda ta najczęściej stosowana jest przy rehabilitacji, aby uratować uszkodzony mięsień – po porażeniach czy niedowładach typu wiotkiego.

Wykorzystywana też jest w medycynie estetycznej w celu modelowania sylwetki, likwidacji cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej.

Zabiegi na ciało

Presoterapia

Jest masażem pneumatycznym, kompresyjnym czyli uciskowym. Na ciało pacjenta wywierany jest kontrolowany ucisk za pomocą specjalnych mankietów ze sprężonym powietrzem. Stymulacja taka poprawia cyrkulację płynów ustrojowych, a to z kolei ma wpływ na przyspieszenie metabolizmu.

Dzięki tej metodzie dostarczany jest tlen i substancje odżywcze do tkanek, a eliminowane są zbędne produkty przemiany materii. Usuwane są toksyny i nadmierna ilość wody z organizmu, następuje redukcja obrzęków.

To jedna z najlepszych metod leczenia antycellulitowego. Jest ona też stosowana w profilaktyce żylnej choroby zakrzepowo – zatorowej, niewydolności limfatycznej i żylnej.

Masaż wibracyjny – Aquavibron

To rodzaj masażu leczniczego. Polega on na masowaniu ciała za pomocą urządzenia o nazwie aquavibron. Aparat użyty do tego zabiegu składa się z wężyka zakończonego gumową głowicą wibracyjną. Działanie tego urządzenia polega na przepływie wody pod ciśnieniem i to ona wprawia gumową membranę w drganie.

Masaż ten rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie, łagodzi dolegliwości bólowe.

Dla kogo masaż wibracyjny:

  • poleca się przede wszystkim w przypadku reumatyzmuartretyzmustanów zwyrodnieniowych, dyskopatii, chorób systemu nerwowego, stresu, depresji, paradontozy, bóli mięśniowych, przykurczy, bóli międzyżebrowych, odmrożeń, odleżyn, nocnego moczenia, drętwienia kończyn

  • stwardnienie rozsiane

  • zaburzenia psychiczne,

  • znieczulica skóry,

  • bóle głowy,

  • odleżyny,

  • rehabilitacja tkanek po mastektomii.

 

Nasze inne usługi

Masaż gorącymi kamieniami

Refleksologia dłoni

Masaż bambusowy

Refleksologia twarzy i głowy